Sitemizde şuan toplam 589 film bulunmaktadır.

Durak 2017 izle Yerli Film

6

Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.

Durak izle

Durak 2017 izle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Durak 2017 izle Yerli Film

Durak 2017 izle Yerli Film Film Özeti

Durak 2017 izle, Durak yerli filmini izle, Durak full izle filminde hayatına başarılı bir şekilde devam eden Tahir Türkiye’nin önemli gazetecilerinden biri olarak kabul edilmektedir. Feride ise başarılı bir öğretmendir. Nizam yeni okulu bitirmiş ve iş arayan bir adamdır. Birbirlerinden farklı karakterlere ve konuma sahip olan kahramanlarımız ise hayatın hiçbir yerinde karşı karşıya gelmemişlerdir. Tabiki ellerine geçen zarf ile birlikte birbirleri ile tanışacaklardır. Zarf üzerinde kartal amblemi bulunurken içerisinde her hangi bir bilgi yer almamaktadır. Bu durum da kahramanlarımızın gizemli bir yolculuğa çıkmasını sağlayacaktır. Durak izle seçeneği ile sizlerde kahramanlarımıza dilediğiniz her yerden eşlik edebilirsiniz.
Zarfı gönderen bir tarikattır. Kahramanlarımıza gelen zarf içerisinde ise tarikatın belirlediği bir adres yer almaktadır. İstanbul’dan Ankara’dan ve İzmir’den yola çıkan kahramanlarımız ise kısa bir süre içerisinde belirtilen yere ulaşmışlardır. Birbirleri ile tanışan kahramanlarımız neden burada oldukları sorusunu araştırmaya karar verince geçmişleri ile alakalı farklı şeylerle karşılaşırlar. Hayatları boyunca yaşadıkları her şeyi tarikat yapmıştır. Mutlu oldukları anları üzüldükleri ve yalnız kaldıkları süreçler bile tarikat tarafından ayarlanmıştır.
Tahir, Feride ve Nizam’a sunulan teklif ise yeni bir hayat için kendilerini tarikata teslim etmeleridir. Bunu kabul eden kahramanlarımız çöl ortasında bir durak da bulular kendilerini. Kurtulmak içinse birbirlerini öldürmeleri gerekmektedir. Fakat kısa süre içerisinde birbirleri ile dostluk kuran kahramanlarımız bunu yapmamak için tarikat ile savaşmaya karar verir. Sizlerde Durak full izle seçeneği ile filmi kesintisiz sistem üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. seyirlikfilm.org sunar.

Tür: 2017 Filmleri, Gerilim, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Serdar Gözelekli, Muammer Koçak

Oyuncular: Emre Altuğ , Görkem Yeltan , Deniz Hamzaoğlu , Tunç Okan , Bedük

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

<--? php wp_footer(); --> <-- <-- include('./iosec.php');